נדל”ן לב תל אביב – שירותי המשרד

נדל”ן לב תל אביב הוא הרבה יותר מאשר משרד תיווך בתל אביב. אנחנו צוות של אנשי נדל”ן מקצועיים, ש”מסתובבים” בעיר תל אביב כבר מעל 20 שנים, ומעורים בעסקאות הנדל”ן בה. מעבר למגוון נרחב של נכסי נדל”ן שאנחנו מייצגים, אנחנו גאים לתת יחס בוטיקי ומדוקדק לכל לקוחות המשרד – כל אחד על פי הצרכים וההעדפות שלו. זו אולי הסיבה המרכזית לכך שלקוחותינו ממשיכים לרכז את עסקאות הנדל”ן שלהם, שנה אחרי שנה.

נדל”ן לב תל אביב – צוות מקצועי שנותן שירות אישי.

מכירת נכסי תיווך בתל אביב – ליווי מהרגע הראשון

כל מי שמוכר נכס נדל”ני בתל אביב או בערים הסמוכות (כמו רמת גן וגבעתיים), מוזמן לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא תשלום. הייעוץ הראשוני הזה כולל הערכת מחיר לנכס ושפע של טיפים בנוגע למכירת נכס בתל אביב, עם או ללא תיווך.

חשוב לדעת, כי ליווי של משרד תיווך מנוסה בתל אביב גם מקצר את מהלך המכירה של הנכס וגם מאפשר מחיר גבוה יותר בממוצע על הנכס (מה שמקזז את דמי התיווך המשולמים – ובחלק מהמקרים מותיר עודף בידי המוכר).

הצוות המקצועי של נדל”ן לב תל אביב ילווה אתכם החל מקביעת המחיר לנכס ועד לקבלת הצ’ק האחרון, תוך שמירה על האינטרסים שלכם – ותמיד בחיוך.

השכרת נכסים בתל אביב – לטווח קצר או לטווח ארוך

העיר תל אביב היא אחד המוקדים ה”לוהטים” בישראל לנכסים להשכרה, גם לטווח ארוך וגם לטווחים קצרים. בשני המקרים, צוות נדל”ן לב תל-אביב ישמח לנהל את הנכס שלכם באופן מקצועי, שקוף, מסור ונאמן. השירות כולל הכל – ניהול הנכס, הכנתו להשכרה, ניהול השוכרים, העברת התשלום היישר אל חשבון הבנק שלכם. במקרים של השכרה לטווחים קצרים – הסטטיסטיקות שלנו מצביעות על גידול של עד 70% בתשואה מהשכירות על הנכס.

נדל”ן לב תל-אביב – השילוב המושלם של יכולות מקצועיות וליווי אישי

אם אתם בעלי נכס בתל אביב או מחפשים כזה למכירה או להשכרה – פנו אלינו, בטלפון: 03-5250880 או דרך האתר, ונשמח ללוות אתכם, החל מהיום ועד שתמצאו בדיוק את מה שאתם מחפשים!