מוכר נכס

חברת נדל”ן לב ת”א עוסקת ומתמחה בשיווק ומכירת דירות בתל אביב. מאז הקמתה ביססנו את עצמנו כחברת תיווך מובילה בתחומה. הניסיון המקצועי שלנו והידע הרב שרכשנו הוא כרטיס הביקור שלנו ונשמח לחלוק אותו אתכם. משרדנו מונה צוות גדול של סוכני נדל”ן בעלי ניסיון בתחום, בעלי רישיון תיווך בתוקף ונותן שירות בשפות אנגלית צרפתית ועברית.
לכם כמוכרים אנו מספקים את כל השירותים: יעוץ בתמחור הדירה למכירה בהתאם לנתוני הנכס וע”פ נתוני עסקאות דומות שנעשו לאחרונה בסביבה ,הכנת תוכנית שיווק המותאמת לכל נכס ובכך נוכל למקסם את המכירה תוך עמידה בסטנדרטים המקצועיים ביותר.

למה דווקא נדל“ן לב ת“א?
נדל”ן לב ת”א הוא מהמובילים בתחום הנדל”ן – ובפרט באזור תל אביב. משרדנו זוכה בכל שנה להיות משרד התיווך המוביל בתל אביב ובשכונת לב העיר בפרט, זאת – על פי אתר “מדל”ן”. אתר מדל”ן גם העניק למשרדנו את תו השקיפות לשנת 2017, תו המציין את התנהלות המשרד באופן מדוייק ושקוף. אנו רואים בהתנהלות מקצועית, אמינה ונאמנה ללקוחות חשיבות עליונה.
שירותי החברה אינם מסתכמים רק בתיווך ושיווק נכסים אלא כוללים שירותים הקשורים לתחום הנדל”ן, שרותים כגון: ניהול נכסים לתקופות קצרות וארוכות ,ההערכה נכסים, ליווי משפטי ומיסויי ע”י עו”ד , יועצי משכנתאות, מעצבי/ות פנים, שיפוץ פנים ועוד.