אודות

מי אנחנו?
משנת 2000 פועל משרד נדל”ן לב תל אביב, בניהולו המסור של סידני חמו, המכיר כל סמטה בעיר וגם רבים מפרטי עסקאות הנדל”ן הנערכים בה. יחד עימו השותף בנימין גולדמינץ המרכז את הפעילות של תושבי החוץ במשרד. עוד איתנו צוות המציע שירות המשלב מקצוענות ללא פשרות, יחס אישי וחם בעברית, אנגלית, וצרפתית.

למה דווקא נדל“ן לב ת“א?
נדל”ן לב ת”א הוא מהמובילים בתחום הנדל”ן – ובפרט באזור תל אביב. משרדנו זוכה בכל שנה להיות משרד התיווך המוביל בתל אביב ובשכונת לב העיר בפרט, זאת – על פי אתר “מדל”ן”. אתר מדל”ן גם העניק למשרדנו את תו השקיפות לשנת 2017, תו המציין את התנהלות המשרד באופן מדוייק ושקוף. אנו רואים בהתנהלות מקצועית, אמינה ונאמנה ללקוחות חשיבות עליונה.

מוכרים? מחפשים נכס לרכישה בתל אביב? התקשרו אלינו!
משרד תיווך נדל”ן לב תל אביב מתחייב לשמור על פרטיותו של כל לקוח או מתעניין ועל סודיות בקשר לכל פרטי העסקאות, לאפשר גילוי נאות לציבור על מצב הנכס, ולטפל במוכר ובציבור הפונים ביושר ובהגינות.
ייעוץ והערכת נכס ללא כל תשלום או התחייבות
אם גם אתם מתלבטים אודות הדרך הטובה ביותר לשווק או למכור נכס בתל אביב או בערים השכנות לה, אנחנו מזמינים אתכם לקבל שירות ייחודי ממומחי הנדל”ן של לב ת”א ללא כל עלות או התחייבות!
פנו אלינו, ונשמח להגיע, לבצע הערכת מחיר ראשונית של הנכס בהתבסס על מאפייניו הייחודיים ,מיקומו והנכסים שנמכרו בסביבה, ולסייע לכם בשפע של טיפים למכירתו.
צרו קשר בטלפון: 03-5250880 או דרך האתר – ונשמח לעמוד לשירותכם!